• Oferta pracy

•

Nabór kadry do prowadzenia zajęć specjalistycznych w ramach rządowego Programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”.

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, realizując zadania Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego na obszarze powiatu zambrowskiego w ramach rządowego Programu „Za życiem” , w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia terapeutycznego dzieci niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością w wieku 0-7 lat oraz ich rodzin ogłasza nabór kadry specjalistycznej do prowadzenia zajęć specjalistycznych.

Do realizacji zajęć poszukujemy następujących specjalistów:

• psychologów;
          • pedagogów posiadających odpowiednie przygotowanie kierunkowe do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym;
          • logopedów /surdologopedów, neurologopedów/;
          • terapeutów integracji sensorycznej;
          • terapeutów terapii behawioralnej;
          • rehabilitantów/ fizjoterapeutów.

Do zadań kadry specjalistycznej należeć będzie:

• opracowanie Indywidualnego Programu dla dziecka;
          • prowadzenie zajęć zgodnie z ustalonym rozkładem zajęć terapeutycznych;
          • dokumentowanie działań zgodnie z obowiązującą w Programie dokumentacją;
          • dokonywanie efektywności prowadzonych zajęć zgodnie z założonym harmonogramem;
          • praca w zespole do spraw wczesnego wspomagania i realizacja ustaleń wypracowanych przez zespół;
          • udzielenie rodzicom w oparciu o diagnozę wielospecjalistyczną, specjalistycznej informacji dotyczącej problemów rozwojowych dziecka – konsultacje dla rodziców.

Zajęcia prowadzone będą w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Jana Pawła II w Długoborzu, ul. Szkolna 7, 18-300 Zambrów.

Warunki zatrudnienia:

• rodzaj umowy: umowa zlecenie;
          • okres zatrudnienia - w zależności od ilości dzieci zakwalifikowanych (02.01.2024r.
            - 31.12.2024 r.);
          • liczba godzin realizowanych w tygodniu – zależna od liczby dzieci i specjalistów uczestniczących w programie.

Wymagania:

• kwalifikacje specjalistyczne do prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju lub danego rodzaju zajęć terapeutycznych;
          • doświadczenie w pracy terapeutycznej z małym dzieckiem w wieku od 0-7, w tym w ramach wczesnego wspomagania rozwoju;
          • możliwość realizacji zajęć w różnych porach dnia (dostosowana do potrzeb rodzin);
          • dokumentacja:
          1. podanie,
          2. CV,
          3. kserokopie dyplomów poświadczające wymagane kwalifikację do prowadzenia zajęć specjalistycznych,
          4. kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie w ramach WOKRO.

Osoby zainteresowane pracą w ramach WOKRO proszone są o złożenie kompletu dokumentów w sekretariacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Jana Pawła II w Długoborzu, ulica Szkolna 7.

Kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie w ramach WOKRO dostępny jest w  sekretariacie placówki, sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30-15.30.

Kandydaci, których dokumenty spełniają wymagania formalne, zostaną poinformowani telefonicznie o dalszym toku naboru.

Termin składania ofert: do 08.12.2023 r.

Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
          im. Świętego Jana Pawła II w Długoborzu