• „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”

•

Nasza szkoła przystąpiła do akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VII” organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Dzięki akcji uczniowie mieli możliwość zapoznania się z tematyką Funduszy Europejskich w ciekawy i nieszablonowy sposób.Zwieńczeniem akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VII” był konkurs „Projekt: Szkoła!”, w którym uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w Długoborzu również wzięli udział.

Branżowa Szkoła I Stopnia w Długoborzu znalazła się w gronie lauretów konkursu pn: "PROJEKT SZKOŁA" realizowanego w ramach akcji edukacyjnej: „Lekcja o Funduszach Europejskich” gdzie otrzymała następujące nagrody:

- monitor interaktywny Avtek TS 7 Lite 65" z uchwytem ściennym i głosnikiem Avtek Soundbar 2.1 ver.2, owartości 8500,00 brutto

- tablet samsung Galaxy Tab A7 lite 32 GB Wi-Fi o wartości 700,00 brutto.