• „Aktywna tablica”

O PROGRAMIE

„Aktywna tablica” to program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Głównym celem Programu jest umożliwienie wykorzystywania w procesie dydaktycznym nowoczesnych pomocy dydaktycznych, wybranych przez szkołę zgodnie z jej zdefiniowanymi potrzebami oraz podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii.

WSPARCIE FINANSOWE

W ramach programu: „Aktywna tablica” realizowanego w ramach Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 placówka otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 35 000 zł na zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów Szkoły Podstawowej.

ZAKUPIONY SPRZĘT

W ramach programu zakupiono liczne materiały edukacyjne oraz monitor interaktywny.